unbeachtet


unbeachtet


i pavërejtur

Der schlimmste Armut ist Einsamkeit und das
Gefühl, unbeachtet und unerwünscht zu sein.

Varfëria më e keqe është vetmia dhe ndesia
e të qënjit të pavlerësuar dhe të padëshiruar.


Fjalor Gjermanisht Shqip | Deutsch Albanisches Wörterbuch → "unbeachtet":


Cito
Lidhje - URL/LINK: https://gjermanisht.shqipopedia.org/unbeachtet
"unbeachtet," tek Fjalor Gjermanisht Shqip | Deutsch Albanisches Wörterbuch
________________________
§ Shqipopedia ©
2013 - 2017

Related Post

Leave a Reply