kurz


kurz


i shkurtër ( në kohë dhe hapësirë).


Fjalor Gjermanisht Shqip | Deutsch Albanisches Wörterbuch → "kurz":


Cito
Lidhje - URL/LINK: https://gjermanisht.shqipopedia.org/kurz
"kurz," tek Fjalor Gjermanisht Shqip | Deutsch Albanisches Wörterbuch
________________________
§ Shqipopedia ©
2013 - 2017

Related Post

Leave a Reply